بارگذاری

AnduLight Lipo Re-Modulation

AnduLight Lipo Re-Modulation برنامه های کاهش چربی و فرم دهی بدن به صورت لیپوساکشن غیر تهاجمی و بدون لمس، درد، جراحی و تزریق را ارائه می دهد.

بهترین نتیجه در کمترین جلسه
detoxbody-cihazı

معجزه نور ...

منبع عظیمی از انرژی که سوختش تمام نمی شود: خورشید! حیرت آور است اما، تأثیر هر فرکانس نور در طیف نوری مرئی و نامرئی ، که قسمت کوچکی از اشعه خورشید را تشکیل می دهند، دائما بر روی انسان و همه موجودات زنده در طبیعت با شگفتی مشاهده می شود.

میدان مغناطیسی کره زمین

کره زمین بی وقفه در حال حرکت است بدون آنکه انرژی آن تمام شود. سیاره ما، توسط یک میدان مغناطیسی عظیم احاطه شده است که ادامه حیات را برای ما ممکن می سازد. از آنجایی که این میدان مغناطیسی ما را در برابر تشعشعات کیهانی محافظت می کند، تصور اینکه بتوان زندگی را بدون این میدان مغناطیسی بر روی زمین ادامه داد، غیرممکن است.

ANDUBALANCE ®

در مرکز DETOXBODY ANDULATION قلب تپنده ANDUBALANCE

سلامتی حاصل از طبیعت

AnduLight Lipo Re-Modulation به شما برنامه های کاهش چربی و فرم دهی بدن را ارایه می دهد و جایگزینی برای لیپوساکشن بوده و بدون جراحی، درد، برش و تزریق این امکان را به وجود می آورد. این روش که از نظر علمی نیز به اثبات رسیده است، جدیدترین فناوری انقلابی است که با استفاده از فوتوبیومدولاسیون (Photobiomodullation یا (LLLT و تحریک روند طبیعی بدن، محتوای ذخیره شده در بافت چربی (آدیپوز) را آزاد می کند.

detoxbody-uygulaması

بهترین نتیجه در کمترین جلسه

با رویکرد بهترین نتیجه در کمترین جلسه، راحت تر به هدف خود برسید.
detoxbody-ve-andubalance

فناوری دوگانه شگفت انگیز

تجربه تفاوت ها با استفاده ی همزمان از Detoxbody و Andullation
detoxbody-ve-kadın

لاغری جامع بدن

تجربه لاغری کلی بدن بدون محدودیت لاغری موضعی
andubalance-uygulama-ekranı

فناوری پیشرفته

در سایه فناوری پیشرفته Detoxbody همه مراحل را دنبال کنید.
detoxbody-uygulaması

راحت و آسان

جایگزین غیر تهاجمی بدون درد، جراحی و تزریق
detoxbody-ve-andubalance

همزمان با استراحت، وزنتان را کاهش دهید.

با فناوری دوگانه Andullation و Detoxbody duo همزمان با استراحت، از کاهش وزن لذت ببرید.

بنیان علمی نهفته در تکنولوژی
DETOXBODY ANDULIGHT!

دتوکس بادی(DETOXBODY)؛ تضمین می دهد که افراد به سرعت، به راحتی و با یک روش پایدار با AnduLight، که مطالعات علمی شگفت انگیزی روی آن انجام شده است و دارای 4 طول موج مختلف از جمله * nm - 650nm - 808nm - 940nm635 است ، لاغر شوند.

کروموفورها بخشی از یک مولکول هستند که می توانند طول موج های خاصی از نور مرئی را جذب کنند. این طول موج ها باعث تغییر در نفوذ پذیری غشای سلول های چربی می شوند و این امر باعث از دست دادن شکل کروی سلول ها می شود. این نور با انجام فوتوبیومدولاسیون در سلولهای چربی و با تغییر در هر سلول، منافذ یا کانالهایی را در دیواره سلول ایجاد می کند.این تغییر سلولی باعث ترشح آنزیمی به نام لیپاز می شود که می تواند مولکول های تری گلیسیرید را به اسیدهای چرب و مولکول گلیسرول که به اندازه کافی کوچک هستند و توانایی عبور از منافذ دیواره سلولی را دارند تجزیه کند بنابراین چربی ذخیره شده را آزاد می کنند. نور منسجم، زنجیره تنفسی میتوکندری را تشدید می کند و بر قطبیت غشای سلول تأثیر می گذارد هم چنین مولکول های پیام رسان درون سلولی و بین سلولی را تنظیم کرده و ویسکوزیته سیتوزول را تحت تأثیر قرار می دهد.

AnduLight Lipo Re-Modulation به شما برنامه های کاهش چربی و فرم دهی بدن را ارایه می دهد و جایگزینی برای لیپوساکشن بوده و بدون جراحی، درد، برش و تزریق این امکان را به وجود می آورد. این روش که از نظر علمی نیز به اثبات رسیده است، جدیدترین فناوری انقلابی است که با استفاده از فوتوبیومدولاسیون (Photobiomodullation یا (LLLT و تحریک روند طبیعی بدن، محتوای ذخیره شده در بافت چربی (آدیپوز) را آزاد می کند. پرتو های LLLT حاصل از فناوری Detoxbody AnduLight Lipo Re-Modulation به عمق سلولهای چربی نفوذ کرده ، چربی را به اسیدهای چرب و گلیسرول تبدیل می کند و به آنها این امکان را می دهد تا از طریق منافذ دیواره سلول خارج شوند.

kollarını-acan-mutlu-kız

عمق شگفت انگیز تاثیرگذاری نور

 • نمودار زیر در کتاب PBM Field Therapy نوشته شده توسط , Anja Fuchtenbush, Volmar Kriesel , Peter Rosen منتشر شده است. از انواع مختلف این نمودار در بسیاری از حوزه ها استفاده شده و جذب نور توسط اجزای مختلف بدن انسان را نشان می دهد. در این نمودار، می توان بیشترین فاصله ای را که نورطی می کند مشاهده کرد.

 • hucre-ısık-etkısı

تاثیر شگفت آور نور قرمز

درمان با نور قرمز یک موفقیت چشمگیر است که با تحریک روند خود ترمیمی بدن کار می کند.

PBM درمانی برای بسیاری از موارد ، از فعالیت های متابولیکی تا افزایش عملکرد تیروئید ، از چربی سوزی تا بهبود زخم ها مفید است و در صدها مطالعه علمی ثابت شده است که تأثیرات انرژی زایی در بدن دارد.

kırmızı-ısık-yansıtılan-kız

مکانیسم های درمانی PBMT

درمان با نور قرمز یک موفقیت چشمگیر است که با تحریک روند خود ترمیمی بدن کار می کند.

 • تحریک تولید کلاژن
 • تغییر در سنتز DNA/تمایز.
 • احیای عملکرد بافت عصبی آسیب دیده.
 • افزایش اثرات ضد التهابی در نتیجه کاهش سنتز پروستاگلاندین
 • کاهش التهاب
 • افزایش سنتز پروتئین
 • افزایش تولید آنزیم
 • افزایش سروتونین و اندورفین
 • جلوگیری از افزایش قطبیت غشای سلولهای عصبی با کاهش نفوذپذیری
 • در موارد دیابت و نورآلژی منجر به بهبود گردش خون و حفظ آن به روشی سالم می گردد
 • با افزایش تولید ATP ( آدنوزین تری فسفات) در میتوکندری و افزایش مصرف اکسیژن در سطوح سلولی منجر به شل شدن عضلات میگردد

سلول

سلول ها، واحد های سازنده زندگی، کارخانه های بسیار کارآمد، مینیاتوری و پیچیده ای هستند. هر آنچه برای ادامه فعالیتهای حیاتی ما در طی شبانه روز لازم است ، درداخل حدود صد تریلیون (10000000000000000 ، عددی شامل 14 صفر) سلول در بدن ما اتفاق می افتد.
mitokondri

میتوکندری

اندامک هایی هستند که در سلول های یوکاریوتی یافت می شوند و وظیفه تولید انرژِی (ATP) را بر عهده داشته و به عنوان نیروگاه سلول شناخته می شوند و درنتیجه، انرژی تولید می کنند و انرژی تولید شده را برای استفاده در هر زمان آماده نگه می دارند.

Detoxbody AnduLight

لاغری سریع، راحت و با یک روش پایدار را به افراد تضمین می دهد.

کلاژن

اختراعی که با تحریک تولید کلاژن بر روند خود ترمیمی بدن ما تأثیر می گذارد.

kolajen-icon

فشار خون

باعث افزایش جریان خون و کاهش فشار خون می شود. درمان با نور قرمز هم تولید کلاژن و هم گردش خون را افزایش می دهد.

kan-basınc-icon

عضله سازی

نورقرمز درمانی به شما کمک می کند تا ریتم شبانه روزی خود را هماهنگ کرده و خواب راحتی در هنگام شب داشته باشید.

kas-icon

جریان لنفاوی

درمان با نورقرمز جریان لنفاوی را افزایش می دهد.

lenftatik-icon
detoxbody-cihazı
sinir-icon

سیستم عصبی

جلوگیری از افزایش قطبیت غشای سلولهای عصبی با کاهش نفوذپذیری

yaprak-icon

تندرستی

سروتونین و اندورفین را افزایش داده و بدنی سالم، سرحال، متناسب و آرام خواهید داشت.

uyku-icon

کیفیت خواب

نورقرمز درمانی به شما کمک می کند تا ریتم شبانه روزی خود را هماهنگ کرده و خواب راحتی در هنگام شب داشته باشید.

bagırsak-icon

سندرم روده

به کاهش علائم سندرم روده تحریک پذیر و کولیت کمک می کند

gunes-ve-kız

معجزه نهفته در دل نور

 •      درمان با فوتوبیومدولاسیون موثرترین روش در روند بهبودی کل بدن است.

  AnduLight از یک تکنیک بالینی اثبات شده استفاده می کند که با استفاده از انرژی نور در نانومترهای مختلف روند طبیعی چربی سوزی بدن را تحریک می کند و مناطق خاصی از بدن را که تجمع چربی در آنها زیاد است ، هدف قرار می دهد. این فرآیند با قرار دادن پنل های AnduLight روی قسمت های خاص بدن و ایجاد سیگنال شیمیایی در سلول های چربی محقق می شود.

  Detoxbody AnduLight با استفاده همزمان از آندولاسیون اجازه می دهد تا چربی و سموم آزاد از طریق سیستم لنفاوی از بدن خارج شوند.

اثرات مفهومی Detoxbody بر روی سلولهای چربی و بدن ما

اثرات مفهومی Detoxbody بر روی سلولهای چربی و بدن ما

1
hücre-resmi

سلولهای موجود در بافت چربی که هدف اصلی آنها ذخیره انرژی است، در ابتدا با تری گلیسیرید پر هستند. لذا این سلول ها در حال استراحت حاوی ترکیبی از اسیدهای چرب ، گلیسرول و آب هستند.

hücre-resmi
2

Andulight به سلول ها نفوذ کرده و آنها را وادار به واکنش می کند. در مدت زمان کوتاهی تحریک قابل توجهی در تمام سلول ها اتفاق می افتد.

hücre-resmi
3

نور Andulight منافذی را در غشای سلول ایجاد می کند که از طریق آن ها، مواد درون سلول می توانند از سلول خارج شوند. ابتدا اجزای تری گلیسیرید از سلول خارج می شود.

4
hücre-resmi

انرژی Andulight ، باعث ایجاد یک سیگنال شیمیایی می شود که تری گلیسیریدها را به اسیدهای چرب آزاد و گلیسرول تجزیه میکند. اسیدهای چرب ، گلیسرول و آب آزاد شده ، در میان سلول های چربی توزیع می شود.

5
hücre-resmi

Andullation باعث اتساع رگهای خونی می شود. این امر دسترسی سلول ها به مواد مغذی حیاتی و ضروری را تسهیل می کند و در نتیجه نیازسلول ها به انرژی را تأمین می کند.

6
hücre-resmi

هم زمان که سیستم گردش خون ، خون را به هر قسمت از بدن منتقل می کند ، Andulight باعث تولید انرژی طبیعی در سلول ها ATP)) و همچنین کلاژن می شود.

7
hücre-resmi

با استفاده از Andullation، سیستم لنفاوی فرد به طور موثری ذرات زیادی از پروتئین های نشت کرده از وریدها ، سموم و مایعات اضافی درفضای بین سلول ها را حذف می کند.

8
hücre-resmi

به دنبال استفاده از DETOXBODY سلولهای چربی به طور قابل توجهی کاهش یافته و کوچک می شوند. این تغییر را می توان در نتایج حاصل از دستگاه های پیشرفته تجزیه و تحلیل بدن و همچنین در اندازه گیری های تن سنجی مشاهده کرد.

طیف های نور Detoxbody

هر نوری در این فرآیند موثر نیست بلکه طول موج و شدت مناسب لازم است. نور قرمز در محدوده 635-650 نانومتری و نور مادون قرمز در محدوده 808-940 نانومتر توصیه می شود که کارآیی زیادی دارند.
grafik

بنیان علمی نهفته در تکنولوژی
DETOXBODY ANDULIGHT!

DETOXBODY؛ تضمین می دهد که افراد به سرعت، به راحتی و با یک روش پایدار با AnduLight، که مطالعات علمی شگفت انگیزی روی آن انجام شده است و دارای 4 طول موج مختلف از جمله * nm - 650nm - 808nm - 940nm635 است ، لاغر شوند.

635 - 650 نانومتر:

کروموفورها بخشی از یک مولکول هستند که می توانند طول موج های خاصی از نور مرئی را جذب کنند. این طول موج ها باعث تغییر در نفوذ پذیری غشای سلول های چربی می شوند و این امر باعث از دست دادن شکل کروی سلول ها می شود. این نور با انجام photobiomodulation در سلولهای چربی و با تغییر در هر سلول، منافذ یا کانالهایی را در دیواره سلول ایجاد می کند.
بخش بزرگی از طول موج قرمز بر ملانین و هموگلوبین در خون تاثیر می گذارد. همچنین منجر به برخی از واکنشها در میتوکندری می شود(اوج ثانویه منحنی سیتوکروم C اکسیداز). این انرژی نزدیک به سطح پوست جذب می شود و آن را به بهترین گزینه برای درمان زخم های سطحی ، سوختگی ، مشکلات آرایشی و سایر مشکلات غیر ساختاری می کند. از آنجا که مقداری از انرژی موجود در این طول موج ها به جریان خون منتقل می شود (اما نه از طریق هموگلوبین)، از این طول موج ها می توان برای حمایت از درمان مشکلات پیچیده تر نیز استفاده کرد.
مهمترین وموثرترین طول موج درتکنولوژی نوری در محدوده 808 تا 950 نانومتر قرار دارد. این دو بهترین طول موج برای دستیابی به ترکیبی از نفوذ عمیق تر و برهم کنش سلولی هستند. اشعه PBM در این محدوده تعامل بهینه با میتوکندری دارد و باعث افزایش سیتوکروم C اکسیداز و آدنوزین تری فسفات ، دو ماده شیمیایی ضروری مورد نیاز در PBMT می شود.انعطاف پذیری متابولیک، اغلب در بیماری های مرتبط با چاقی مختل می شود و بسیاری از مطالعات بر اساس این فرضیه است که اختلال عملکرد در بخش ساختار های محیطی(peripheral) بافت هایی مانند عضله اسکلتی ، کبد و بافت چربی نشان دهنده اختلال در انعطاف پذیری متابولیک است. شواهد تجربی نشان می دهد که استفاده از فتوتراپی همراه با ورزش در کنترل شاخص های لیپیدی و کاهش توده بافت چربی موثر است.
وقتی ANDULIGHT توسط یک بافت زنده جذب می شود، واکنشهای بیولوژیکی در سلولها ایجاد می شود. انواع مختلفی از مواد شیمیایی درون زا (اندوژن) در سلول ها تولید می شود و توسط خون و جریان لنفاوی به سایر قسمت های بدن منتقل می شوند. بنابراین ، اثرات LLLT نه تنها موضعی است، بلکه منجر به تأثیرات گسترده و سیستمیک می شود.
detoxbody-uygulama-pedi

ANDUBALANCE در مرکز DETOXBODY
ANDULATION قلب تپنده ANDUBALANCE

    ANDUBALANCE دستگاه سلامتی مبتنی بر فناوری Andullation است. Andullation از ترکیبی از ارتعاشات مکانیکی و نور مادون قرمز تشکیل شده است. از آنجا که این ارتعاشات به طور تصادفی تنظیم می شوند ، دامنه و فرکانس آنها هر پنج ثانیه تغییر می کند. بدین ترتیب این ارتعاشات و فرکانس ها برای بدن عادی نمی شوند و بدن با عواقب کاهش اثرات آنها روبرو نمی شود.

نگرشی جدید در
درمان های جامع

تخلیه لنفاوی و سم زدایی

سم زدایی و دفع آسان مواد زاید را ممکن می سازد.

کاهش اِدِم و سلولیت

سلولیت ناحیه ای کاهش یافته و از پوستی صاف لذت می برید.

مدیریت استرس و آرامش

یکی از مهمترین روشهای درمانی حمایتی در مدیریت استرس و بازیابی آرامش است.

افزایش سنتز کلاژن

با افزایش تولید پروتئین کلاژن اثر ضد پیری فراهم می کند.

andubalance-ve-belini-ölcen-kız
yoga-icon

متابولیسم سالم تر

زمینه لازم برای عملکرد مناسب دستگاه گوارش را ایجاد می کند.

form-icon

اندامی متناسب تر

برای داشتن اندامی متناسب با متابولیسمی فعال تر کمک کننده شما خواهد بود.

yüz-icon

کیفیت بهتر خواب و زندگی

با ارتعاشات طبیعی و گرمای مادون قرمزی که ساطع می شود، کارآمدترین احساس آرامش را تجربه می کنید.

uyku-icon

پوستی سفت تر

پوست شما ظاهری زنده تر و سالم تر خواهد داشت.

تحریک جریان لنف از طریق ANDUBALANCE

 "Andullation" هم میزان متابولیسم را افزایش می دهد و هم باعث سم زدایی و دفع مواد زاید می شود.

سیستم لنفاوی دومین سیستم گردش مایعات بدن است که مستقل از سیستم گردش خون کار می کند و درخت زندگی نامیده می شود. مهمترین کار سیستم لنفاوی بازجذب موادی مانند پروتئین ها و برخی ذرات بزرگ که به طور مستقیم امکان ورود به داخل عروق مویرگی از شکاف بافت را ندارند است. حذف پروتئین های بزرگ از بافت ها برای سلامتی بسیار مهم است به طوری که اگر سیستم لنفاوی به مدت 24 ساعت کار نکند به دلیل انباشت مایعات اضافی و پروتئین های خونی تشکیل شده در اطراف سلول ها، فرد جان خود را از دست می دهد، لنف یک جزء حیاتی در سیستم ایمنی بدن است. ارتعاشات منحصر به فرد تولید شده توسط فناوری Andullation ، جریان وریدی و لنفاوی را تحریک کرده و مایعات و سموم جمع شده در بافت ها را دفع می کند. Andullation به لطف فرآیند های سم زدایی توسط سیستم لنفاوی ، نقش فعالی در از بین بردن تورم ، به ویژه در پاها و دفع تمام مواد زائد سمی و متابولیکی از بدن در طی فرآیندهای سم زدایی دارد.

با افزایش سن، میزان انرژی تولید شده در سلول های ما کاهش یافته و بیشتر از قبل مستعد ابتلا به مشکلات و شرایطی می شویم که باعث خستگی و فرسودگی ما می شود. Andullation، میکرو جریانهای الکتریکی تولید می کند که باعث تحریک تولید انرژی بیولوژیکی بدن به نام ATP (مولکول های آدنوزین تری فسفات) می شوند این انرژی هر روز به طور طبیعی در بدن ما تولید می گردد. Andullation نه تنها میزان انرژی سلولهای ما را افزایش می دهد بلکه تولید کلاژن را نیز به دلیل اثر پیزوالکتریک افزایش می دهد. از آنجا که یکی از مهمترین پروتئین ها در بدن ما کلاژن است، به طور کلی این تاثیر دارای اهمیت است. به دلیل این تأثیرات آندوبالانس بخشی جدایی ناپذیر از مفهوم DETOXBODY است. شایان ذکر است که مهم ترین بخش برای ایجاد این تغییرات جامع توسط Detoxbody Andulight و Andubalance "تغذیه سالم" است.

نه فقط لاغری موضعی که از لاغری
کلی بدنتان لذت ببرید.

طراحی شده برای افراد دارای وزن 90 تا 120 کیلو گرم
طراحی شده برای افراد دارای وزن 75 تا 100 کیلو گرم
طراحی شده برای افراد دارای وزن 70 تا 90 کیلو گرم
طراحی شده برای افراد دارای وزن 60 تا 75 کیلو گرم
طراحی شده برای افرادی که به سلامتی پایدار خود اهمیت می دهند
طراحی شده برای افرادی که خواستار تجربه اند

مطالعات علمی

در این لینک برخی از مطالعات و منابع علمی به اشتراک گذاشته شده است. LRMT (Lipo Re-Modulation Therapy) می تواند به صورت های زیر نیز بیان شود: LLLT (Low Level Light Therapy), LLLT (Low Level Laser Therapy), PBMT (Photo Bio Modulation Therapy), RLT (Red Light Therapy), CLT (Cold Laser Therapy) SLT (Soft Laser Therapy) olarak da çıkabilir.

اینها اطلاعات و مطالعات علمی هستند که در مورد تأثیرات سیستم آندولاسیون درمانی بر گردش خون، میکروسیرکولاسیون ، سیستم لنفاوی، افزایش انرژی ATP، مدیریت استرس و تولید فیبرهای کلاژن و همچنین بازسازی تدوین شده اند.

مخاطبین

HHP EURASIA MEDİKAL TEKNOLOJİ A.Ş.
Büyükçekmece V.D. 462 088 4354- Ticaret Sicil No: 307329-5
Mersis No : 0462088435400001
Detoxbody Designed by hhp Germany Assembled in Turkey- Made in "hhp Eurasia" Andubalance Designed by hhp Germany Assembled in Germany- Made in "hhp Germany"

Merkez Ofis

Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulv. Perla Vista Residence B Blok No: 3/12 Beylikdüzü/İstanbul

Showroom

Yeşilköy, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park B3.Blok No:35 Bakırköy/İstanbul