Yükleniyor..
126cm-detoxbody

DETOXBODY XL, Programın sonunda danışanın 5 bölgede toplamda 126 cm bütünsel incelme, 120 kg üzerinden 25 kg ağırlık kaybı hedefini kapsamaktadır.

84cm-detoxbody

DETOXBODY L, Programın sonunda danışanın 5 bölgede toplamda 84 cm bütünsel incelme, 100 kg üzerinden 18 kg ağırlık kaybı hedefini kapsamaktadır.

42cm-detoxbody

DETOXBODY M, Programın sonunda danışanın 5 bölgede toplamda 42 cm bütünsel incelme, 90 kg üzerinden 7 kg ağırlık kaybı hedefini kapsamaktadır.

21cm-detoxbody

DETOXBODY S, Programın sonunda danışanın 5 bölgede toplamda 21 cm bütünsel incelme, 75 kg üzerinden 4 kg ağırlık kaybı hedefini kapsamaktadır.

Bütünsel İncelme Programı 126 cm

DETOXBODY XL Bütünsel İncelme Programı 90-120 kg aralığında olan ve düzenli bir diyet programını takip etmekte zorlanan, sürekli farklı sistem ve yöntemlere başvurmasına rağmen hedefine ulaşmakta zorlanan danışanları seans sınırlamalarına maruz bırakmayan, prosedürün fiyat performans kalitesi konusundaki tereddütleri ortadan kaldıran, başarı odaklı, multidisipliner bir yaklaşım temelinde tasarlanmıştır.

Program, içreisinde belirtilen sayıda “Sağlık Uzmanı” görüşmesi ve beslenme planı belirlenmesini, detaylı vücut analiz ile antropometrik ölçümlerin alınmasını, haftada en az 2 defa ve 30’ar dakika olmak üzere Detoxbody (Andulight Lipo Remodulation ve Andubalance kombinasyonu) uygulamasını, Detoxbody seansları sonrasında 30 dakika Andulasyon Terapi seanslarının uygulanmasını kapsamaktadır. DETOXBODY XL, Programın sonunda danışanın 5 bölgede toplamda 126 cm bütünsel incelme, 120 kg üzerinden 25 kg ağırlık kaybı hedefini kapsamaktadır.
25-cm-kiloverin
xl-program
126-cm-incelin

Bütünsel İncelme Programı 84 cm

DETOXBODY L Bütünsel İncelme Programı 75-100 kg aralığında olan ve düzenli bir diyet programını takip etmekte zorlanan, sürekli farklı sistem ve yöntemlere başvurmasına rağmen hedefine ulaşmakta zorlanan danışanları seans sınırlamalarına maruz bırakmayan, prosedürün fiyat performans kalitesi konusundaki tereddütleri ortadan kaldıran, başarı odaklı, multidisipliner bir yaklaşım temelinde tasarlanmıştır.

Program, içeriğinde belirtilen sayıda “Sağlık Uzmanı” görüşmesi ve beslenme planı belirlenmesini, detaylı vücut analiz ile antropometrik ölçümlerin alınmasını, haftada en az 2 defa ve 30’ar dakika olmak üzere Detoxbody (Andulight Lipo Remodulation ve Andubalance kombinasyonu) uygulamasını, Detoxbody seansları sonrasında 30 dakika Andulasyon Terapi seanslarının uygulanmasını kapsamaktadır. DETOXBODY L, Programın sonunda danışanın 5 bölgede toplamda 84 cm bütünsel incelme, 100 kg üzerinden 18 kg ağırlık kaybı hedefini kapsamaktadır.
18-cm-kiloverin
l-program
84-cm-incelin

Bütünsel İncelme Programı 42 cm

DETOXBODY M Bütünsel İncelme Programı 70-90 kg aralığında olan ve düzenli bir diyet programını takip etmekte zorlanan, sürekli farklı sistem ve yöntemlere başvurmasına rağmen hedefine ulaşmakta zorlanan danışanları seans sınırlamalarına maruz bırakmayan, prosedürün fiyat performans kalitesi konusundaki tereddütleri ortadan kaldıran, başarı odaklı, multidisipliner bir yaklaşım temelinde tasarlanmıştır.

Program, içeriğinde belirtilen sayıda “Sağlık Uzmanı” görüşmesi ve beslenme planı belirlenmesini, detaylı vücut analiz ile antropometrik ölçümlerin alınmasını, haftada en az 2 defa ve 30’ar dakika olmak üzere Detoxbody (Andulight Lipo Remodulation ve Andubalance kombinasyonu) uygulamasını, Detoxbody seansları sonrasında 30 dakika Andulasyon Terapi seanslarının uygulanmasını kapsamaktadır. DETOXBODY M, Programın sonunda danışanın 5 bölgede toplamda 42 cm bütünsel incelme, 90 kg üzerinden 7 kg ağırlık kaybı hedefini kapsamaktadır.
7-kilo-verin
m-program
42-cm-incelin

Bütünsel İncelme Programı 21 cm

DETOXBODY S Bütünsel İncelme Programı 60-75 kg aralığında olan ve düzenli bir diyet programını takip etmekte zorlanan, sürekli farklı sistem ve yöntemlere başvurmasına rağmen hedefine ulaşmakta zorlanan danışanları seans sınırlamalarına maruz bırakmayan, prosedürün fiyat performans kalitesi konusundaki tereddütleri ortadan kaldıran, başarı odaklı, multidisipliner bir yaklaşım temelinde tasarlanmıştır.

Program, içeriğinde belirtilen sayıda “Sağlık Uzmanı” görüşmesi ve beslenme planı belirlenmesini, detaylı vücut analiz ile antropometrik ölçümlerin alınmasını, haftada en az 2 defa ve 30’ar dakika olmak üzere Detoxbody (Andulight Lipo Remodulation ve Andubalance kombinasyonu) uygulamasını, Detoxbody seansları sonrasında 30 dakika Andulasyon Terapi seanslarının uygulanmasını kapsamaktadır. DETOXBODY S, Programın sonunda danışanın 5 bölgede toplamda 21 cm bütünsel incelme, 75 kg üzerinden 4 kg ağırlık kaybı hedefini kapsamaktadır.
4-kiloverin
s-program
21-cm-incelin

Bütünsel İncelme Programı Wellness

DETOXBODY WELLNESS sağlıklı olma durumunu sürdürmek, kilo verilmesinden sonraki YO-YO etkisinden korunmak, kronik stres, ağrı ve yorgunluğun sebeplerini ortadan kaldırmak ve diğer programların dışındaki bölgelerde incelme sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Sağlık uzmanınız tarafından belirlenecek süre içerisinde uygulanacak 14 seanslık “Wellness” programı ayrıca mevcut sağlık durumunu korumak, iyilik halinde kalmak, vücudun ödem tutmasının önüne geçmek ve fiziksel aktivite eksikliğini gidermek için koruyucu bir program olarak da tercih edilmektedir.

Günlük yaşamın yoğun temposu, sağlıksız beslenme ve yaşam stili, yüksek inflamasyon oranı, yüksek stres faktörü ve dolayısıyla giderek çoğalan mental ve fiziksel sorunların bertaraf edilmesi için geliştirildi.
85-tane-pozitiflik-katın
well-program
5-bölgeden-incelin

Bütünsel İncelme Programı Demo

DETOXBODY DEMO programı; potansiyel danışanın, program hakkında fikir sahibi olması, mevcut durumuna uygun olup olmayacağına karar vermesi, programı uygulayacak merkez için ise, danışanın demo uygulama süresince, programa bağlılığını gözlemleyebilmek ve program özelliklerini danışana uygun bir şekilde aktarmak adına geliştirilmiştir.
Programı uygulayacak uzmanın onayı ile , 7 günlük sürede toplam 3 seans olarak planlanan “Detoxbody Demo” nun ilk seans sonucunda genel olarak, danışanın iyilik halinde artış, ödemlerinde azalma, uyku kalitesinde ve metabolik fonksiyonlarında olumlu gelişmelerin olması beklenir. Seansların öncesinde yapılacak ölçüm ve analizler, danışanın uyum sağladığını destekliyor ise, bir sonraki seansa devam edilir.
Demo uygulamasında, danışanın mevcut sağlık durumunu korumak, iyilik halinin devamını sağlamak, fiziksel aktivite eksikliğini gidermek adına, başlangıç düzeyinde bir program olarak tercih edilmektedir. Kısacası Detoxbody Demo programı, bir danışanın adım atacağı sağlıklı yaşam yolculuğunun Ön izlemesi olarak planlanmıştır.
dilediğiniz-bölgeden-kilo-verin
demo-kutusu
1-3kiloverin

İletişim

HHP EURASIA MEDİKAL TEKNOLOJİ A.Ş.
Büyükçekmece V.D. 462 088 4354- Ticaret Sicil No: 307329-5
Mersis No : 0462088435400001
Detoxbody Designed by hhp Germany Assembled in Turkey- Made in "hhp Eurasia" Andubalance Designed by hhp Germany Assembled in Germany- Made in "hhp Germany"

Merkez Ofis

Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulv. Perla Vista Residence B Blok No: 3/12 Beylikdüzü/İstanbul

Showroom

Yeşilköy, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park B3.Blok No:35 Bakırköy/İstanbul